byt 4+kk, Praha 1, Široká

cena na vyžádání
Další byty v kolekci ID: SA2032CM  / Plocha: 188 m2/ Místo: Široká, Praha 1

Jedinečný mezonetový penthouse s prostornou terasou a nerušeným výhledem 360 stupňů.

Staré Město, Josefov a Hradčany jako na dlani… Milujete historickou Prahu? Máte jedinečnou příležitost stát se majiteli alespoň její části. Dovolujeme si Vám nabídnout luxusní mezonetový „penthouse“ situovaný do posledního patra historické budovy s výtahem v jedné z nejprestižnějších pražských lokalit v těsném sousedství Pařížské ulice a Staroměstského náměstí.

Tento vzdušný a světlý byt o celkové podlahové ploše 189 m2 disponuje hlavní reprezentativní místností, jejíž dominantou je krb, křišťálové lustry a centrální schodiště. Tato hlavní místnost je rozdělena do několika sekcí – obývací pokoj, jídelna a kuchyň s plně vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči SMEG. Z kuchyně a z jídelny je přímý výstup na první z teras o velikosti 14 m2 s orientací do klidného vnitrobloku. Spodní úroveň bytu rovněž disponuje toaletou pro hosty a dále hlavní ložnicí, do které se vstupuje chodbou s úložnými prostory a ze které je přímý vstup do vlastní prostorné koupelny s denním světlem. Horní úroveň bytu má další dva pokoje a druhou koupelnu se sprchovým koutem.

Nad bytem se pak rozprostírá rozlehlá střešní terasa o velikosti 32 m2 s nádherným panoramatickým výhledem (360 stupňů). Obyvatelé bytu tak mohou plně využívat všech tří úrovní této jedinečné nemovitosti a ze střešní terasy nerušeně pozorovat dominanty matičky Prahy – Pražský hrad, Petřin, Kostel sv. Mikuláše, věž staroměstské radnice a další.

V celém bytě byly použity nadstandartní materiály a vybavení. Nedílnou součástí jsou bezpečnostní vstupní dveře, alarm a klimatizační jednotky v celém bytě.

Poloha bytu umožňuje nejen vnímat intenzivní atmosféru historické Prahy, klid na místě, kde byste ho nečekali, ale také velmi rychlé spojení s jakoukoliv částí metropole, vč. letiště z nedalekého metra Staroměstská či Malostranská.

Pro více informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat. Prohlídky jsou možné také o státních svátcích.

Vřele doporučujeme prohlídku.

Níže pár slov k lokalitě:

Staré Město je nejstarší a nejmagičtější částí Prahy, je plné historických skvostů a architektonicky unikátních domů. Staré Město je samým srdcem městské památkové rezervace.

Pařížská ulice je jednou z nejznámějších, nejluxusnějších a pro mnohé nejlukrativnější adresou Prahy vůbec. Nachází se na Starém Městě a spojuje Pražany i návštěvníky Prahy vyhledávané Staroměstské náměstí a náměstí Curierových. Vyhlášená Pařížská ulice je ideálním místem jak pro bydlení, tak pro podnikání. Je známá svou jedinečnou atmosférou, kterou získala především díky své architektuře. Vybudována byla na přelomu 19. a 20. století.

Domy a zároveň i byty v Pařížské jsou zajímavé především architektonickým zpracováním a všudy přítomnými ozdobnými prvky, jak na fasádách domů, tak i v jejich společných prostorech a interiérech.

PENB: G

napište nám

Hledáte nový domov?

Kontaktujte nás, my Vám vysněný domov najdeme! Ušetříme Vám mnoho času.

Napište nám, co hledáte

Slova našich klientů

S makléři z týmu Philip & Frank spolupracujeme již několik let. Za tu dobu jsme si potvrdili, že to byla dobrá volba. Zejména jsme byli spokojeni s transparentností a pravidelnou informovaností o průběhu zakázky. Zároveň nám byla zachována kontrola nad rozhodováním. Společně s výborným právním servisem rádi doporučíme našim přátelům i příbuzným.

Martin a Tereza K.

Na doporučení jsem se, při prodeji našeho bytu, obrátila na makléře z týmu Philip & Frank. Byla jsem velmi spokojená a nadšená. Jejich vysoce profesionální přístup – schůzky s námi, organizace prohlídek bytu s klienty, posléze vyřizování formální stránky prodeje, včetně spolupráce s velmi schopným právníkem, mě ohromil. Oceňuji jejich kompetenci a doporučuji tuto realitní kancelář dalším klientům.

Ludmila K.

Díky profesionalitě makléřů ze společnosti Philip & Frank jsem pochopila, že i nákup nemovitosti může být příjemnou záležitostí. Jejich pečlivost, spolehlivost, lidská vstřícnost a vlídnost nám dovolily plně se soustředit pouze na nemovitost. Všechny starosti kolem koupě z nás byly sejmuty a my si nákup bytu mohli jen užít. Takto si to člověk vysní, ale nikdy bych nevěřila, že je to opravdu možné. Děkuji za dokonalý servis!

Zuzana P.

kontaktujte nás

sídlo společnosti
Philip & Frank s.r.o.
Štefánikova 1/65
150 00 Praha 5
Česká republika